Kaip planuoti mergvakarį?

6 patarimai kaip suplanuoti mergvakarį

Domnyka

3/20/20211 min read

Mergvakaris viena nuostabiausių švenčių būsimosios nuotakos gyvenime, kuri vyksta tik kartą, tad greičiausiai norite viską padaryti tobulai, kad tai būtų nepamirštama šventė be didesnių nesusipratimų. Pasidalinsiu keletu svarbių punktų, kurie padės suorganizuoti mergvakarį be streso. Pirmiausia nepamirškite, kad mergvakarį planuojate ne SAU, o būsimajai NUOTAKAI, todėl ypač svarbu sužinoti nuotakos lūkesčius ar pageidavimus, į kuriuos būtinai reikia atsižvelgti. Planuojant mergvakarį svarbu komunikuoti su kitomis mergvakario dalyvėmis, nei viena mergina neprivalo organizuoti mergvakario viena, juk tam esate visos, kad po lygiai pasiskirstytumėte užduotis ir visą krūvį.

  • DATA. Svarbus žingsnis planuojant mergvakarį – nusistatyti jo datą, atsiklauskite nuotakos galbūt yra tiksli data, kada jinai nori, kad vyktų jos mergvakaris. Dažniausiai mergvakario data būna savaitė arba dvi prieš vestuves, tačiau tai tikrai nėra taisyklė kaip turi būti, kiekvienos šventės data parenkama individualiai.

  • BIUDŽETAS. Taip pat būtina visoms apsitarti mergvakario biudžetą, juk nuo to priklauso pramogos, kurias rinksitės. Nusistatant biudžetą nepamirškite ir vaišių, gėrimų, dovanų būsimai nuotakai.

  • TEMA. Išsirinkite mergvakario temą ar idėją, pasidalinkite mintimis ir aptarkite kaip kiekviena įsivaizduojate šią dieną.

  • UŽSIĖMIMAI. Mergvakario dalyvėms svarbu nuspręsti vietą, pramogas ir vaišes, kurios bus reikalingos tą dieną. Atsižvelkite į savo turimas galimybes ir ką galite darykite pačios, suorganizuokite ir papuoškite vakarėlio erdvę, pasirūpinkite užkandžiais, susiraskite internete linksmų klausimų ir užduočių. Taip pat nepamirškite mergvakario tradicijos – keliaraiščio ir nuotakos priesaikos.

  • PAKVIETIMAS Į MERGVAKARĮ. Na ir svarbiausia, suplanavus šią nuostabią dieną, nepamirškite nuotakai įteikti pakvietimo į jos įsimintiną šventę.

Mergvakariai Kaune3
Mergvakariai Kaune3