Mergvakario idėjos

5 puikios mergvakario idėjos jūsų šventei

Domnyka

3/20/20211 min read

     Planuojate mergvakarį ir trūksta idėjų? Pasidalinsiu keliomis mergvakario idėjomis ir užsiėmimais, kuriuos galėtumėte įtraukti į užsiėmimų sąrašą planuojant šią smagią dieną. Planuojant mergvakarį svarbiausia atsižvelgti į nuotaką, jos būdą, charakterį ir pomėgius. Vienos merginos mėgsta ekstremalias pramogas, o kitos renkasi ramesnius užsiėmimus, tačiau kiekvieną pramogą galima pritaikyti merginai.

  • Idėja kaip paversti planuojamą mergvakarį išskirtiniu – APRANGA. Pastaruoju metu ypač populiaru mergvakario dalyvėms susigalvoti aprangos temą, pavyzdžiui, visos merginos renkasi tam tikros spalvos rūbą arba rengiasi kaip policininkės, karininkės, kaubojės ir t. t. Tad pagalvokite kokia tema tiktų jūsų draugių ratui ir pirmyn! Organizuojant mergvakario pramogas dažnai sunku apsispręsti ir išsirinkti tinkamus užsiėmimus, tačiau yra pramogų, kurios tiks ir patiks bet kokio būdo nuotakai.

  • FOTOSESIJA su artimiausiomis draugėmis viena iš labiausiai įsimenančių užsiėmimų, juk visada smagu pažvelgti į nuotraukas ir prisiminti puikų laiką su merginomis.

  • SPA diena gali tapti viena iš pramogų, kuomet nuotaka su savo merginomis gali pabėgti ir atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių. Šampano taurė, masažas, burbulinė vonia ir geriausios draugės šalia, kas gali būti geriau?

  • Šiuo vasaros sezonu ypač populiaru PIKNIKAS ant jūros kranto ar kitoje gražioje vietoje gamtoje. Pikniką lengvai galima suorganizuoti pačioms arba tuo gali pasirūpinti kiti. Tokio smagaus pasisėdėjimo metu galima žaisti įvairius žaidimus, užduoti nuotakai klausimus ar pasirūpinti užduotimis.

  • Kūrybingoms merginoms arba toms, kurios ieško išskirtinių užsiėmimų rekomenduoju įvairius kūrybinius užsiėmimus, pavyzdžiui, gaminti rankų darbo aksesuarus, lieti žvakes arba prisiliesti prie keramikos amato. Taip pat nepamirškite, kad jūsų kelionės neprivalo būti nuobodžios. Rinkoje galite rasti įvairiausių limo ar retro busų, kurie jūsų kelionę pavers vakarėliu su garsia muzika ir šviesomis.

Mergvakariai Kaune2
Mergvakariai Kaune2